Českomoravský belgický kůň, prodej, koupě


Počet nalezených inzerátů v této sekci: 23.

Strana:
  1 |   2 |   3 |
přidání inzerátu přidání poptávky

ceskomoravsky-belgicky

Naposledy přidané poptávky po plemeni Českomoravský belgický:


Prodám i vyměním

Prodám i vyměním

Letos 10l. kobylu, 100% charakter jak na ježdění tak ošetřování, vhodná i na hypoterapii.Samostatná, nelekavá, klidná, nikam se necpe, neutíká,vhodná i pro nejezdce.Možná březí, nezjištovali jsme. Prodám za 65tis.Zapsané má rodiče i prarodiče.Nedám jí ani do lesa ani překupníkum!!!Pouze do rodiny jako 100% koně i k dětem!Kobyla je zdravá vkh má 170+ , možno vyměnit za kobylu do 10 let vkh od 160+ , zdravou, hodnou, dopřednou a temperamentní na rekreační ježdění a delší vyjížďky, musí být samostatná v terénu!! Atraktivní zbarvení vítáno,nebo pak černá a bílá.Ale není podmínkou, hlavní je zdr.stav a charakter koně.

Prodám chladnokrevnou klisnu s PP

Prodám chladnokrevnou klisnu s PP

Nabízím k prodeji letos 7 letou klisnu Norika s PP. Narozena 8.5.2007. V KVH 170 cm. Je klidná,hodná,nekope,nekouše. Kobylka je vhodná na rekreaci,chov,parkur,hipoterapii,western,zápř ah. Zúčastnila se 2 hobby parkurů ,hubertů,a soustředění s Tomášem Novákem. Prodám ji s vybavením (sedlo Kentaur,2 uzdečky ,nepromokavá deka + odpocovací deka. Při rychlém jednání sleva na 55 000kč Pro více informací volejte na 776204952 .

Prodám hříbě Českomoravského belgika

Prodám hříbě Českomoravského belgika

Prodám hřebečka Českomoravského belgika. Stáří 8 měsíců. Cena dohodou.

ROČNÍ HŘEBEČEK ČMB-PRODÁM

ROČNÍ HŘEBEČEK ČMB-PRODÁM

Prodám ročního hřebečka plemene českomoravský belgický kůň, narozený 29.5. 2012. Po otci Amis z matky Berty. 100% zdravý, bez zlozvyků. Krásná, hustá hříva a ocas. Silné nohy, zdravá pevná kopyta. Hodný na ošetřování-ošetřován dětmi. Nekope, nekouše, neleká se. Ve stádě nekonfliktní. Tel.: 725 752 242 E-MAIL JE NEPLATNÝ!POUZE TEL!

Fríský koně na prodej (kleštěnec, Hřebec a klisna)

Fríský koně na prodej (kleštěnec, Hřebec a klisna)

Fríský koně na prodej (kleštěnec, Hřebec a klisna) koně jsou v dobré zdravotní kondici. tak mnoho polí a já to přesvědčení, že nebude nikdy litovat koupě koně, připojit také je první den máte příležitost. jsou aktualizovány na všechny snímky a nemá žádnou nemoc nebo zranění. běží velmi rychle a může si jejich cestu přes provozu snadno. Další informace, kontaktujte nás.

Hřebec ČMB

Hřebec ČMB

Prodám 15.měsíčního hřebce,hodný,nehřebčí,zvyklý na úvaz a silničního provozu.Atraktivní barvy-melírovaná hříva,po těle tmavé fleky.Modrý průkaz.Při RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA 2000kč.Více info emailem.barchanecak@centrum.cz nebo tel.:721243263

Prodám ČMB

Prodám ČMB

Prodám ČMB, valach 6letý, zachovalý, míra pásková 180, 208, 24. Chomout 28 coulů. Otec 2670 Mazur ČMB, matka 55 Sáza ČMB. Tahavý, zvyklý na silniční provoz, zapřahán od 2 let. Cena: 40 000 Kč. Tel.: 731 621 983 (volat ve večerních hodinách)

Hřebeček Jožínek

Hřebeček Jožínek

Chladnokrevník na lehké noze,plný PP,velký mazel,vychovaný,vhodný na rekr.ježdění i pro těžkého jezdce ,western či skákání ,nyní 120cm,Možno poslat více fotek. Sleva možná při rychlém jednání.

prodávat zdravé, dobře vycvičený Quarter Horse

prodávat zdravé, dobře vycvičený Quarter Horse

prodávat zdravé, dobře vycvičený Quarter Horse Zdravé a dobře vycvičené čtvrtletí koně na prodej. Tento kůň je 9 let a dobře trénovaný. Lyne je zdravé a ošetřené proti všem nemocem koní. Lyne přicházejí u všech zdravotních dokumentů. Chceme dobrý a láskyplný domov pro naše koně. Lyne je dobré s dětmi a jiné domácí mazlíčky jako jsou psi a kočky, koně na ?............. Prosím, kontaktujte nás pro více informací.

Hřebeček

Hřebeček

7měsíců, plný původ,mazel, umí toho ještě víc.
Strana:
  1 |   2 |   3 |Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha


Appaloosa
Belgický
Českomoravský belgický
Huculský
Saklavi
Slezský norik