Sekce:

Prodej koní - Jihomoravský kraj
Počet nalezených inzerátů v této sekci: 25.

Strana:
  1 |   2 |   3 |
přidání inzerátu přidání poptávky

Hledám poloviční pronájem koně

Dobrý den, hledám poloviční pronájem koně v Brně a okolí. Pracuji a jezdím na koních už 6 let a mám jezdeckou licenci a je mi 16 let.Absolvovala jsem aji pár drezurních a parkurových soutěží. V připadě zájmu se mi prosím ozvěte číslo 721074273 nebo email michaela.kamarytova@seznam.cz

Prodám kobylku a hřebce

Prodám kobylku a hřebce

Prodám 6tiletou kobylu ČT, zapsaná v HPK, po otci Amon36,vhodná do chovu. Chodí pod sedlem i v zápřeži. Cena 50 000,- Kč. Dále prodám 3letého hřebce, po otci Przedswit V.. Hřebec je zaučován v tahu, mírně obsednut,, je hodný a učenlivý. Cena 30 000,-Kč.

klisna ČT

klisna ČT

Prodám klisnu ČT 13 let,po GRAND STEP.Skvělý původ,akcelerační program,výborně skáče,hodná,nekonfliktní,velmi mazlivá,je nekutá,jezdí na bezudidlové uzdečce,bez zlozvyků,dopravu mohu zajistit.

prodám 6tiletou kobylku

Prodám 6tiletou kobylku ČT,tmavou ryzku,po hříbatech,a 2letého hřebce ČT,ryzáka.Oba pro práci i zábavu.Naučeni do tahu i do sedla.Cena dohodou.Info na tel.739024217

ROČNÍ HŘEBEČEK ČMB-PRODÁM

ROČNÍ HŘEBEČEK ČMB-PRODÁM

Prodám ročního hřebečka plemene českomoravský belgický kůň, narozený 29.5. 2012. Po otci Amis z matky Berty. 100% zdravý, bez zlozvyků. Krásná, hustá hříva a ocas. Silné nohy, zdravá pevná kopyta. Hodný na ošetřování-ošetřován dětmi. Nekope, nekouše, neleká se. Ve stádě nekonfliktní. Tel.: 725 752 242 E-MAIL JE NEPLATNÝ!POUZE TEL!

Prodám krásnou kobylku

Prodám krásnou kobylku

Otec Bully Pulpit(USA) Matka Bright Blue Sky(FR) Narozena 20.3.2006 Prodám pěknou kobylku jménem Brilanta, označení plemene A1/1 s dostihivou minulostí. Z dostihu byla stažena z důvodu problému s přední levou šlachou, která byla úspěšně operována a nemá žádné následky. Brilanta je mírně temperametní, ale pod pravidelnou péčí je klidná a maximálně spolupracuje. Prodáváme ji z důvodu úmrtí majitele.

hřebeček hucul

hřebeček hucul

Prodám hřebečka hucul nar. 28.4.2011. Tmavý hnědák s úhořím pruhem, nyní výška 140cm. Matka i otec (Oušor Míša) v GZ. Modrý průkaz, čipovaný, odčervený, zdravý. Hodný, zvedá nohy, nekope, nekouše. Je zvyklý na silniční provoz, ve stáji na úvaz a venku na el. ohradník. Tel. 728177080, e-mail: pazourkova.vlasta@seznam.cz.

PRODÁM VALACHA

PRODÁM VALACHA

PRODÁM VALACHA A1/1 DOSTIHY NIKDY NEBĚHAL, NEBYL VYUŽÍVÁN JAKO PROVOZNÍ KŮŇ. VALACH JE STARÝ 9 LET. JEŽDĚN JUNIORY. ÚČASTNIL SE NĚKOLIKA HOBBY PRAKURŮ S UMÍSTĚNÍM, HOBBY ENDURANCE. V TERÉNU JE SPOLEHLIVÝ, NELEKÁ SE NEUTÍKÁ. CHODÍ S KOŇMI I SÁM. VÝKONNOST Z, S PŘEDPOKLADY DO L. JE DOBŘE KRMITELNÝ, OTUŽILÝ, ZCELA ZDRÁV, BEZ ZRANĚNÍ, MÁ KVALITNÍ KOPYTA. PRODEJ DO VÝBORNÝCH PODMÍNEK, PO DOMLUVĚ JE MOŽNÁ DOPRAVA PO ČR ZA CENU BENZÍNU. DOHODA O CENĚ JE MOŽNÁ

Prodam valaska ČT

Prodam valaska ČT

Prodam valaska ČT A1/1 po matce Cinthia a otci Conway-T po plnokrevnych predcich.Je hodny kamaradsky jen potrebuje aby se mu nekdo venoval,sedlo a uzda mu nedelaji problem.Vice info,na tel:777958979

 Fantastický Fríský kůň

Fantastický Fríský kůň

On je 7 let a váží 1145 rybníky. Narodil se v roce 2004 je 16 hh vysoký. Má znalosti v drezúře, západní potěšení a vynikající RidderStrana:
  1 |   2 |   3 |

Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha


Appaloosa
Belgický
Českomoravský belgický
Huculský
Saklavi
Slezský norik