Sekce:

Prodej koní - Kraj Vysočina
Počet nalezených inzerátů v této sekci: 7.

Strana:
  1 |
přidání inzerátu přidání poptávky
Poloviční pronájem

Poloviční pronájem

Nabízím do polovičního pronájmu osmi letého valacha ČTxBěl. T.x A1/2..Valach je hodný, ale někdy má svoji hlavu a pozlobí, proto hledám zkušeného jezdce.Jezdí ho a ošetřuje ho třináctiletá dívka a hledám někoho k sobě kdo by si ho vzal se mnou na půl. Závodník do stupně ''ZL'', účastník Hubertů. V terénu hodný, na jízdárně trošku někdy pozlobí a skoky do 130cm v pořádku. Valacha mám ustájeného 8km od Třebíče v Nové Vsi.K dispozici krytá osvětlená hala s bílím pískem a skokovým materiálem, venkovní jízdárna se skokovým materiálem, hned za areálem nádherné okolí na vyjíždky, lze i také domluvit trenéra ve stáji. Jednalo by se o ježdění 3x týdně - dle dohody..Finanční příspěvek 1000,- za ustájení + veterinář,kovář..

Nabízím ježdění!

Nabízím ježdění na 6 let starém hodném valachovi. Vhodný i pro začátečníka. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail : petruse2389@seznam.cz

PODÍLOVÝ ACHAL-TEKE

Prodám 2,5-letého hřebce z m:A1/1 ,o:Mingam-Achal teke.Odchovaný na pastvinách.V zimě na noc box-stálá komunikace s člověkem.Zákl.návyky-vodění,úvaz,korektury,veterinář-vše bez problémů.Velmi hodný,komunikativní,začíná se obsedat.Narostlý-vhodný i pro muže.Očkovaný,odčervený.Čip.PP v Rusku i v ČR.Možná kastrace.Velmi dobrý pohyb,skokové předpoklady.V budoucnu vhodný do sportu,i jako rodinný koník na aktivní rekreaci.Cena dohodou.Možná výměna-nabídněte.Nezávazná návštěva je vítaná.Tel.:606 872 972 Více zde: http://www.equichannel.cz/podilovy-achal-teke

Irský cob připouštění nebo prodej

Irský cob připouštění nebo prodej

Nabízím připouštění plemenným hřebcem Irisch Cob Bryan van de Gorterstraat po matce Windy a otci Ryan van de Gorterstraat.Hřebec je pracovitý,nekonfliktní jak ve stádu tak při práci a kontaktu s cizíma koňma.Chodí pod sedlem i pod začátečníkama.Nezávazná návštěva a seznámení s hřebcem vítána.Je velmi charakterní a učenlivý.

Hledám ježdění za výpomoc + měsíční příplatek

Hledám ježdění na koních za výpomoc + menší měsíční příplatek. Na víkendy i prázniny od září chodim na zemědělskou školu obor Chovatel jezdec koní.Předtim sem jezdila na vyjíždky western i angli na spolehlivim hodnym koni(krok,klus,cval). Ted jezdim o praxi hlavně v hale ( skupině mírně pokročilejch začínáme se učit cválat).Mám zájem i o výcvik.Hledám spíše klidného koníka.Práce samozřejmost. Okolí zruče n.s nebo Havlíčkova Brodu.

Klisnička ryzka ČT

Klisnička ryzka ČT

Prodám 15ti letou kobylku ryzku ČT s odznaky. Je hodná a má příjemné chody. Není nemocná, ani nemá žádné zranění, 100% zdravá! Ze začátku zkouší a potřebuje pevnější ruku, ale potom už je ok a bezprolémová i pro začátečníky! Do stáda i do samoty, ve stádě není vůbec dominantní, spíše je ta podřazená. Po jednom hříběti, chodí na boso. Důvodem prodeje jsou rodinné důvody a stěhování. Cena k jednání kolem 16-180000Kč. Více informací a foto emailem, pouze emaily! tel. neplatný!

Nabízím ročka  APH bez PP

Nabízím ročka APH bez PP

Krásně vybarveného a dobře stavěného hřebečka, nar. 17.7.2009, práce ze země-velmi šikovný, na svůj věk nadprůměrně,je to osobnost,hodný,zdravý,velmi učenlivý, základní návyky,pastevně odchovaný, pouze do dobrých podmínek a zkušených rukou-ne začátečníkovi, M: APHxA1/1 po Stinger Sun Peppy, O: APHxČT po MG Doc Joe CHexStrana:
  1 |

Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha


Appaloosa
Belgický
Českomoravský belgický
Huculský
Saklavi
Slezský norik