Sekce:

Prodej koní - Olomoucký kraj
Počet nalezených inzerátů v této sekci: 20.

Strana:
  1 |   2 |
přidání inzerátu přidání poptávky
Horse and Home - jezdecký sortiment pro koně a psi

Horse and Home - jezdecký sortiment pro koně a psi

Navštivte nás na stránkách www.horseandhome.cz Veškerý sortiment nových a starších jezdeckých věcí pro koně a jezdce. Novinka zimní oblečení pro psy. POSTOVNE ZDARMA!

Jízda na koni

Nabízím ježdění na koni. Jedná se spíe pro ty co chtějí začít úplně od začátku. Více info na dotaz

Příměstský tábor u koní u Šumperka

Příměstský tábor u koní u Šumperka

Příměstský dětský tábor je vhodný pro děti od 7 do 12 let, kteří mají rádi přírodu a hlavně koně. Začátek programu na ranči je každý den v 08:00 a ukončení 18:00. Můžete děti vozit autem, nebo využít MHD linky č.1, která zastavuje jen pár kroků od nás. Každý den péče o koně a 2x denně jízdy na koních. Hry,noví kamarádi a hlavně zábava. 3 x denně strava + pitný režim. K dispozici jsou dva turnusy, v termínu 18/8-22/8 a 25/8-29/8. Cena za jeden turnus je 3.000,- na dítě. Podrobnější informace se dozvíte na našich stránkách: www.ranchviktorie.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy prosím obraťte se na Veroniku Jonovou (vedoucí programu) na tel. číslo: 774 21 00 19 Těsíme se na Vás

Ošetřovaltelka koní

JEZDECKÝ AREÁL HOSTINŮV DŮL - TRŠICE přijme na hlavní pracovní poměr (HPP) ošetřovatelku koní s min. vzděláním SŠ zemědělská (obor chov koní). Nástup možný od 1.1.2014. Požadujeme ŘP sk. B, dále ŘP na traktor a jezdeckou licenci vítáme nejlépe se základní znalosti výuky ježdění na koni. Očekáváme dobrý zdravotní stav, kladný vztah ke zvířatům, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup, spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek. Upřednostňujeme uchazeče z blízkého okolí Olomouce – Přerova. Vážní zájemci posílejte své životopisy s fotografií a reference z předchozího zaměstnání POUZE emailem na firma@haryservis.cz. O průběhu výběrového řízení budete informování.

Podám

Podám

Prodám krásného valacha QH / ČT, 155 KWH. V květnu byl dvouletý. Hodný na ošetřování, staralo se o něj dítě. Pravidelně strouhaný, odčervený, očkovaný a má čip. Není obsednutý, ale děti vozil. Je zvyklý být sám, ale byla bych ráda, kdyby šel do společnosti. Je to mazlíček, prodám pouze do dobrých rukou.

Krásný valach

Krásný valach

Prodám velmi pěkného 16 letého valáška,je líbivý,hodný na veškeré ošetřování. Výška 158cm. Je delší dobu neježděný,vhodný jako společník,nebo pro zkušeného jezdce. Prosím jen vážné zájemce, děti nepište.

appaloosa klisna-skvělý původ spěchá

appaloosa klisna-skvělý původ spěchá

Prodám klisnu HOLLY TT MIGHTY JOIN, zbarvenou Chestnut or sorrel,narozena: 15. 3. 2009.Otec TT MIGHTY JUNIOR (http://www.tolmanservices.eu/cs/hrebci/appaloosa/tt-mighty-junior ) x matka STEFFI HOLLY BAY (taktéž velmi úspěšná). Očkovaná, odčervená, pravidelní korektůra. V roce 2011 se zůčastnila Czech appaloosa show a jako dvouletá mezi dospělými konmi se úmístila velmi dobře na předních příčkách. Skvělá stavba těla. Předpoklady do sportu a chovu, rekreace.Cena dohodou. Jen vážní zájemci. Spěchá. Důvod prodeje: odjezd do zahraničí. Tel. 777562226 nebo email jarmarovabarbora@seznam.cz

super appaloosa valach- spěchá

super appaloosa valach- spěchá

Prodám appaloosa valacha po otci Ima Docs Clark z matky Notable ICCR.narozen : 8.8.2003.Očkovaný ,odečervený,čipovaný.Vyřizené papíry ČR a USA.Má zkušenosti s showmanshipem, horsemanshipem a reiningem. Startoval úspěšně na ME appaloos 2011- vícemistr reiningu,showmanshipu at halteru, druhý vícemistr v horsemanshipu.Letos startoval s amatérem,který závodíl poprvé a posloužil jako výborný učitel.Je velmi pracovitý,ochotný a učenlivý.Absolvoval spoustu kurzu. Na ošetřovaní velmi hodný, zvyklý na děti( vodění,čístění), psy, kočky apod.. V terénu mírně temperamentní, ale nic strašného. Na jízdárně naprosto spolehlivý. Jen do skvělých podmínek a k dobrým lidem.Důvod prodeje: odjezd do zahraničí.Super cena na výborného koně. Jen vážni zájemci, Více prosím na emalů ( jarmarovabarbora@seznam.cz) nebo hodně vážni zájemci na tel.777562226

Krásné kobylky WPBR

Krásné kobylky WPBR

Prodám pravé sestry WPBR 2 a 3 roky. Nyní KVH 125cm – ještě rostou . O: 502 Jup – KVH 144 cm (S:ST; D:S; Mil.: L) M: Miška – KVH 126 cm, ježděna 6 letou dívkou. Kobylky jsou hodné, klidné, zvyklé na silniční provoz, zaučené v tahu. V budoucnu vhodné do ponysportu.Zvyklá na hospodářská zvířata, psi, hospodářské stroje. Mají modrý průkaz, čip. Očkované a odčervené. Starší částečně obsedlá. Cena : 25 000 za jednu (dohoda možná). Nezávazná návštěva vítána.

PRODÁM NEBO VYMĚNÍM VALACHA

PRODÁM NEBO VYMĚNÍM VALACHA

Prodám nebo vyměním osmiletého valacha za tažného koně (i hafling). Plemeno ČT, tmavý hnědák, zdravotní stav velmi dobrý, ZL, cena 40000 Kč.Strana:
  1 |   2 |

Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha


Appaloosa
Belgický
Českomoravský belgický
Huculský
Saklavi
Slezský norik