Slezský norik kůň, prodej, koupě


Počet nalezených inzerátů v této sekci: 14.

Strana:
  1 |   2 |
přidání inzerátu přidání poptávky

slezsky-norik

Naposledy přidané poptávky po plemeni Slezský norik:


Prodám drezurního hřebce

Prodám drezurního hřebce

Nabízím k prodeji figurantního hřebce ryzáka, o:Artemon s.v., mat: Florida 6( skok ST,potom.S)po Przedswit X-80,vlastní výkonnost drezura L, připravován do S, ježděn ženou, proto je i lehce jezditelny,jemný. cena dohodou, při rychlém jednání možná sleva kontakt: 775154210

prodam

prodam hřibě slezsky norik,5 měsični hřebeček po nero bečvansky, je to ryzak s původem.

Zadám hřebečka

Zadám hřebečka

Zadám hřebečka.O-sl.norik,M-míšenka.Narozen 13.5.2013.Vhodný do tahu i pod sedlo.Hodný,zvyklý chodit s matkou do terénu,ze sedla i s vodičem.Pouze do dobrých rukou,nejlépe do společnosti více koní,ale není podmínkou.Více informací+foto emailem.Nezávazná návštěva vítána.

Frisky kun

Frisky kun

Tento elegantní a přátelský valach je nejen krásná, ale také velmi pěkné a má skvělé postavy! S jeho krásně tvarovanou hlavou, jeho dlouhá hříva a krásné stavět, je skutečný fešák! Kromě jeho vzhledu má pěkné hladké pohyby a krásný, krásný znak Marco byl řízen: jednotlivce, páry a v přední části tandemu. Marco je také dobré sedlo zlomil a učenlivá. Je snadné řídit a dává svým jezdcem pěkný pohodlné a bezpečné pocit! Marco má dobré vychování a je snadno ovladatelná. Miluje pozornost a jak můžete vidět v jeho obrazech, on následuje chcete ", že je to velký štěně!" Je to snadné a relaxovat na ošetřovatelské pole a miluje být zachována! Marco je! Ideální rodinný kůň, protože jeho úžasně sladké a jemné povahy a že je všichni-kolem koní Markův nedávné klinické a dobrý zvuk na X-záření pro použití ve sportu! . Jízda s Marco je klidný a odvážný kůň, který dává důvěru. Má velmi jemný ústa a ukloníme jeho hlavy mírně! Jeho non-creepy znak je vhodný pro začínající jezdce a dělá to ideální pro rodinnou dovolenou kůň! Marco má 3 krásné chody, obzvláště jeho cval je velmi snadné a pohodlné. Diamond je ideální kůň pro volný čas ježdění a drezúry! Najděte si klidné koně s velkou postavu?Kůň s krásným exteriérem a krásnou hlavou?Kůň pro spoustu zábavy pro vaši rodinu? pak se vaše hledání končí zde.

Hodná norička

Hodná norička

Hodná 13ti letá kobylka, s PP, po výborném hřebci Elmar. Atraktivní zbarvení,dobře přiježděná pod sedlem, bez zlozvyků. Pravidelně očkovaná, odčervená. Zdravá, pevná kopyta- pravidelná korektura. Moc hodná na ošetřování. Bohužel pro ni nemáme využití. Možnost základní výbavy ( sedlo, uzdečka, ohlávka). Volejte po 19. hodině. Pouze do dobrých rukou!

prodám valacha

prodám valacha

Jmenuje se Kaštan, povahově velmi hodný, je vhodný hlavně pod sedlo, poslouchavý. Zvládá dlouhé tratě. Má 11 let. Plemeno: slezský norik. VKH 150 cm. Při rychlém jednání sleva. email:ivka.minarikova@seznam.cz

Slezský norik

Slezský norik

Prodám klisnu slezský norik zaučena v tahu cena 32000,- dododa možná

NORIK - hřebec

NORIK - hřebec

Prodám 2 hřebce - Norik, v dubnu 2011 jim budou 2 roky. Osobní návštěva vítaná. Prosím, v případě zájmu se na mě obracejte jen přes uvedené tel. číslo ( 603 526 866 ) - Děkuji . Cena za jednoho hřebce - 18 000 kč.

Prodám nebo vyměním

Prodám nebo vyměním

hřebce slezského norika,narozen 20.04.2007.,s průkaem původu,výžeh,hodný,nekonflitní,přiježděý,zvyklí na společnost ostatních koní popřípadě výměna za jineho koně.

Nabízím jizdy na kobyle

Nabízím jizdy na kobyle

abízím ježdění na 4 leté kobylce Norika jménem Kačka , za příplatek na ustájení - 1200 Kč/měsíc s možností jízdy 1x týdně. Po dohodě možnost ježdění 2x týdně/1700 Kč, 3x týdně/2200 Kč . Samostatně placené hodiny = 270 Kč. Začátečníky samozřejmě zaučím. Koník je plemene Norika, v kohoutku měří 160cm, KLIDNÁ ,HODNÁ , ANGLICKÝ I WESTERNOVÝ STYL. K dispozici jízdárna a hlavně krásný terén (rozsáhlé lesy, louky, v blízkosti rybník k plavení). Ustájena: Mukařov –Srbín, Praha-východ. Je zde velmi dobré spojení MHD ze stanice metra C - Háje, autobusem č. 381, 382,387. Pro více informací volejte 776204952.: E - mail: baraHouskova@seznam.cz
Strana:
  1 |   2 |Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha


Appaloosa
Belgický
Českomoravský belgický
Huculský
Saklavi
Slezský norik